Pricing Quote

Please enter your information in the fields below to generate a pricing quote for use of KickinNutrition.TV

Cost Per Educator
$199
Educator can serve multiple classes with one "Teacher" subscription. Student Accounts must be purchased to accompany Teacher Accounts.
Cost Per Student
$22
Each student receives own username & password for 24/7 access to the online platform with videos, games and badging. *Discounts Available - Click on Subscription Pricing for Group Purchasing Details.
IT Set-Up Cost Per Site
$200
*Negotiable depending on technology set-up and integration opportunities.
Your Estimate